9 סיבות שיגרמו לכם לבחור במטבח מעוצב לבן

הלבן נותן תחושה של ניקיון. הוא מרשים, יוצר מרחב פתוח ויכול להיות הכי פונקציונלי. אם אתם נמשכים אל עיצוב מטבח לבן אבל חוששים מכך שיראו עליו כל כתם או תוהים אם הוא ישתלב בבית שלכם, אנחנו רוצים לעזור לכם. לשם כך אספנו תשע סיבות שיגרמו לכם לבחור במטבח מעוצב לבן בבית שלכם.

סיבה ראשונה – עיצוב נקי

מטבח לבן נותן תחושה של עיצוב חלק ונקי. העין "יודעת" מיד מה יש מולה, המשטחים נראים מרשימים, קלאסיים ועם טעם טוב. המטבח יכול להיות בכל סגנון עיצובי וכשהוא מיוצר מחומרים איכותיים ובטכנולוגיה מתקדמת הוא ייראה מתוחכם, נקי ונעים לעין.

 

סיבה שנייה – לבן משתלב עם כל צבע

הצבע הלבן משתלב עם כל צבע אחר. אתם יכולים לשלב אלמנטים אפורים, שחורים ואפילו כחולים או צהובים. הלבן הוא בסיס טוב שייתן לכל אלמנט אחר מקום של כבוד. שילוב הצבעים נפלא גם כשמדובר על שיש בצבע אחר או יחידת ארון צבעונית וגם עם מכשירי החשמל שיעמדו על השיש.

סיבה שלישית – מתאים לכל סוגי המטבחים

ישנם שלל סוגי מטבחים והלבן מתאים לכולם. הוא בחירה נפלאה עבור מטבח כפרי ומצוינת עבור מטבח מודרני או הייטק. אם אתם נמשכים אל הצבע הלבן או רוצים ליהנות ממטבח במראה נקי, הלבן הוא בחירה נפלאה. בהתייעצות עם מעצב המטבחים תוכלו לנסות יחידות שונות במטבח, מגוון עיצובים ושילובי צבעים.

 

סיבה רביעית – המטבח ייראה הרבה יותר גדול

המטבח הלבן נראה גדול יותר. צבע בהיר נוטה לתחושה "פתוחה" לעומת הצבע הכהה. הלבן מתאים גם למטבח גדול וגם בעיצוב מטבח קטן. במקרה של שטח מצומצם, הלבן יעניק תחושה גדולה יותר מכפי שיש בפועל. במקרה של מטבח גדול, אפשר לשקול הוספת אלמנטים בצבעים כהים יותר אשר "יסגרו" את החלל ויצרו גבולות.

סיבה חמישית – הלבן נותן תחושה מוארת יותר

המטבח הוא מקום עבודה. אתם יכולים למצוא את עצמכם מבלים בו שעות רבות ותרצו שהוא יהיה מואר. הצבע הלבן מאפשר לאור להיראות יותר עוצמתי. כיף לעבוד במטבח מואר, קל לראות את הפרטים הקטנים ואפשר להשקיע בפחות גופי תאורה ולקבל יותר אור.

 

סיבה שישית – הצבע הלבן מתאים לכל תקופה

מטבח לבן הוא מטבח שמתאים לכל תקופה. אם נלך שנים אחורה, נראה כי מאז ומתמיד הלבן נתן תחושה נקיה ונעימה לעין. אם אתם רוצים לעצב מטבח שיתאים לכם עכשיו ויתאים גם בעתיד (ואולי גם כשתעשו שינוי נוסף בבית), אתם יכולים להיות רגועים שהצבע הלבן תמיד ישתלב בו.

סיבה שביעית – הלבן ממש קל לניקיון

אחד החששות הגדולים של הבחירה בצבע הלבן הוא הלכלוך. בפועל, מטבחים כהים מתלכלכים לא פחות ממטבחים לבנים והיום אין כל בעיה לנקות את המטבח. בהתאם לחומר, כך יתבצע הניקיון והיום ישנם חומרים עדינים, איכותיים שגם שומרים על המטבח וגם הופכים את עבודת הניקיון לפשוטה.

 

סיבה שמינית – מטבח לבן משתלם יותר

גם אם אתם לא חושבים שתעזבו את הבית בשנים הקרובות, אתם צריכים להביא בחשבון שכל שינוי יכול לקרות. באופן כללי, מטבחים לבנים "קלים" יותר למכירה. במקרה שתרצו למכור את הבית, לקונים יהיה קל יותר להימשך למטבח, לראות את היתרונות שלו ובעיקר לראות את עצמם מעצבים את החיים שלהם בבית. הלבן נותן יותר אופציות לעיצוב ולכן הוא משתלם יותר לאורך זמן.

סיבה תשיעית – המטבחים של היום הרבה יותר מתקדמים

בעבר הייתה התרחקות ממטבחים לבנים וזאת כיוון שהלבן הדגיש את הפגמים. היום המטבחים מיוצרים באיכות גבוהה, ללא פגמים והם מחזיקים מעמד לאורך עשרות שנים. לכן, אין כל סיבה לחשוש מהצבע הלבן שמיוצר בטכנולוגיה מודרנית.